Bookmaker Mostbet je provozovatel herního trhu v České republice, který se stará o své klienty a nabízí jim ty nejlepší podmínky na trhu sportovních sázek a online kasin. Náš tým profesionálů vám nabízí široký výběr her, výhodné kurzy, různé propagační kódy Mostbet, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Neustále pracujeme na tom, aby byla vaše hra pohodlná, a speciálně pro to jsme vyvinuli mobilní aplikaci.

Služby

Vedení účetnické agendy lze zabezpečit několika způsoby. Nabídneme vám zpracování externí, ale i interní formou. Přizpůsobíme se vašim potřebám a jsme schopni vybudovat fungující systém přípravy a oběhu prvotních daňových i  účetních dokladů. Nemusíte pořizovat drahé softwarové vybavení, ani platit mzdu zaměstnance účtárny. Účetnickou nebo mzdovou agendu povedeme i u Vás v sídle společnosti, s využitím vašeho stávajícího softwaru. Nebudete tak muset nic měnit na dosavadních zvyklostech.

Zpracujeme veškeré typy daňových přiznání, zajistíme potřebné kontakty s příslušnými úřady, pojišťovnami a dalšími institucemi. Všechny naše služby jsou poskytovány v souladu s příslušnými zákonnými předpisy a normami.